Únor 2014

Den 11 - Model, na který jsi nejvíc pyšná

23. února 2014 v 22:19 | Anča

Den 11 - Model, na který jsi nejvíc pyšná

Model na který jsem nejvíc pyšná. Je to určitě Good Luck. Na MLS 2013 jsem jí brala jenom proto že je vyřazená a leda kdo jí nemá. V kategorii Schleich - OF Pony jsem měla hodně koní asi čtyři. Největší šanci jsem dávala Fellskému hřebci - novince 2013. Ten se ani neumístil ale Good Luck ta se umístila na nádherném prvním místě a to tam byl úplně ten samý model dokonce mi přišlo že i v lepším stavu který vlastnila Pompin. Good Luck jsem brala spíž jako takovou "zátěž," ale jsem ráda že jsem jí s sebou vzala.


Den 10 - Nejvíc flekatý (případně pruhovaný) model

23. února 2014 v 22:12 | Anča

Den 10 - Nejvíc flekatý (případně pruhovaný) model

Můj nejvíce flekatý model je Knabstubský hřebec u nás jménem Otto. Obědnávala jsem si ho přez internet společně s Karamelem, poníkem Blackym a králíkem Pajdou. Otto je kůň pro skušenějšího jezdce. Ne pro začátečníka. Momentálně je tak trochu ve výcviku na lehký zápřah jelikož pro něj nemůžeme najít westernového jezdce.


Den 09 - Nejnovější model

23. února 2014 v 12:07 | Anča

Den 09 - Nejnovější model

Můj nejnovější model je z Vánoca to Breyer kobylka Stunt Double. Koupila jsem si jí sama a jsem za ní hrozně moc ráda. Momentálně je to mým nejcenější a nejoblíbenější kouskem z celé zbírky. Vzala jsem si jí před měsícem i na zimní dovolenou a to do Itálie.


Fotopříběh - Karel a Saša

19. února 2014 v 17:03 | Anča
Další fotopříběh tentokrát se Schleichy. Příběch je o příjezdu skušenějšího stájníka a jeho nejkušenější dceři které se chysá koupit vlastního koně.

Odkaz : ZDE

Ukazkové foto :


New areál

19. února 2014 v 7:16 | Anča
U Schleichů to bylo celkem zajímavé. Schleichům patřila jedna velká plocha na skříni, jedna menší plocha na skříni a potom tři cca. metrové polička a tři půl metrové poličky. No a když přišli Breyerové tak to dopadlo tak že Schleichové měli malou plochu z velké skříně, dvě cca. metrové poličky, tři půlmetrové poličky. Breyerům jsem včera zrušila ohradu jelikož si v létě můžu postavit velkou ohradu venku. Schlechové mají teď tu velkou žlutou stáj.

Velká žlutá stáj.
Letní stáj.
Přístřešek s ohradou pro mini Pony.
Dvouboxová stáj.
Kruhovka a jedná další ohrada.

Fotopříběh - Vyjížďka - Verča a Mystery, Míša a Rocky

16. února 2014 v 10:44 | Anča
Fotopříběh je z vyjížďky Verči a Míši jak se navzájem na vyjížďce fotili.

Odkaz : ZDE

Ukázkové foto :

Nekopíravat fotky články atd.