Červen 2013

Historie Stáje Kenvelo

29. června 2013 v 17:55 | Anča
Našeho Jezckého Klubu Paskov se účastní většina lidí co kdy víckrát navštívila Stáj Kenvelo a účastní se různých akcí jako například závodů, úklidů, dnů otevřených dveří a podobných. Davají do stáje příspěvky jak peněžní tak jídlo pro koně a potřebnou výbavu. Podrží když je nejhůř, když jsou různé povodně a zaplaví to celý areál, luky, pastviny a veškerou úrodu. Lidi ihned nabízejí dobrovolnou pomoc svoje zahrady, pole, louky a stodoly jako ustájení a pastviny. Stává se i to že si vezmou volno z práce nebo podají výpověď a jdou nám pomoci se stavbou nových stájí, haly, odčerpávání vody s kolbiště, pastvin a luk. Ti co dali kvůli stáje Kenvelo i výpověď odmněníme se jim tak že jim nabídneme práci ve stáji nebo jím pomůžeme s hledáním nové. Během posledních deseti let se tyto povodně opakovaly dvakrát. Můžete vidět že stáj Kenvelo za mnoha let egzistence si toho už hodně prožila. Vystřídalo se tu více než sto koní během posledních čtyřiceti let. Stáj Kenvelo byl nejdřive pouze maličky statek, ale když člověk věří že dosáhne svého stanoveného cíle tak se vše může zmněnit. Pouze jedno hříbě co se u nás v ten osudný rok narodilo jako jediné z patnácti přežilo, je to letos třicetiletá Clydesdale klisnička jménem Bublina. Je to zároveň nejstarší kůň ve stáji. Už ale pouze dožívá své nejlepší roky. Děti jí milujou a ona je. Na dnu otevřených dveří je to nejvíce poptávaný kůň.

New York

28. června 2013 v 19:50 | Anča |  Koně ve stáji Kenvelo

Jméno : New York
Plemeno : Mustang
Narozen : 9.5.2009
O něm : Je strašně tvrdohlavý hřebec líp se popsat nedá.
Připouštěl klisnu : -
Potomek : -
Otec :-
Matka :-
Vlastní ho stáj Kenvelo.
Majitelka : Anča


10. Bláznívá Challenge fotografa

20. června 2013 v 7:06 | Anča |  Bláznivá Challenga Fotografa

Disciplína, kterou téměř nefotím

To tou jsem si snad na 100% jistá. Je to western. Fakt to nemám ráda ani naživo. Nelíbí se mi to, hlavně kvůli těm pákám. Příjde mi to až takové drastické. Já mám vlastně jedno sedlo westernové od Schleich, jedno od semišáků a jedno jsem skoušela vyrobit.

Ukázkové foto :


9. Bláznivá Challenge fotografa

13. června 2013 v 21:02 | Anča |  Bláznivá Challenga Fotografa

Disciplína, jejíž focení zbožňuju

No to asi nedokážu říct jedním slovem. No strašně ráda prostě připravuju věci do detailu ale potom naštve když to na té fotce třeba ani nejde vidět nebo to tam nepotřebujeta nedrží to tam a tak. Hodně ráda fotím rekreaci a vyjížďky u vody ale tak hodně moc mně bavilo fotit Cross Cauntry do druhého ročníku Jarní Stuhy (kdo neví fotosoutěže od hanicka.konicek) prostě to mně bavilo zečala jsem to dělat v úterý večer a dělala jsem to aji ve škole a tak. Protože to mnělo být odesláno v pátek a to jsem nemněla čas tak jsem to v soumraku běžela ve čtvrtek nafotit ještě těsně před bouřkou. Nafotila jsem jich asi deset a pak jsem čtyři vyřadila sama a pak mi s ními pomáhala mamka která nejhezčí.

Nakonec tam šla tato :


8. Bláznivá Challenge fotografa

4. června 2013 v 18:28 | Anča |  Bláznivá Challenga Fotografa

Barva koně, co se snad nedá vyfotit


Myslím si že tady se s hpdně lidma shosnu že to jsou vraníci. No a jestli ne tak je to úplně normálni. Nebo snead ne? Většinou jsou takové divné, rozmazané, nedají se dobře zaostřit atd.

Ukázkové foto :


7. Bláznivá Challenge fotografa

3. června 2013 v 21:09 | Anča |  Bláznivá Challenga Fotografa

Barva koně, co se mi nejlíp fotí


No nevím. Asi bělouši, myšáci a hnědáci. Bělouš - Alfonzo, Camargueský pony. Myšák - Dian, Percheronek. Hnědáci - Hannoverové atd. Přímo asi ne. Nejhůř to bych možná věděla, ale nejlíp to se nedá popsat přímo na určitou barvu.

Ukázkové foto :

Alfonzo


Dian


6. Bláznivá Challenge fotografa

3. června 2013 v 20:56 | Anča |  Bláznivá Challenga Fotografa

Velikost koně, kterou fotím nejmíň ráda

No já mám takové malilinkaté koníky od CHINA a myslím, že budou cca. tak velcí jako MW. Takže řeknu MW. Jsou malí, blbě se CMkují ale na první skoušení CMkování atd. Budu je ještě opravovat. Je tady hoodně stará fotka. Ještě z nich budu smívat barvu a pře CMkovávat Akrylou a ne temperkou.

Ukázková fotka :

Nekopíravat fotky články atd.