Květen 2013

Coloredo

6. května 2013 v 18:47 | Anča |  Koně ve stáji Kenvelo

Jméno : Coloredo (Koloredo)
Plemeno : Lusiano
Narozen : 16.5.2008
O něm : Je to skoro pěti letý valášek v neděli (5.5.2013) se konečně nechal obsednout aby na něm jeho majitelka Zuzka mohla jezdit po vyjížďkách a závodně parkůr. Je to velmi fotogenický valášek.
Připouštěl klisnu : -
Potomek : -
Otec :-
Matka : -
Vlastní ho stáj Kenvelo.
Majitelka : Anča
Ocenění :

2. SCH OF - Španělská plemena - MHLS 2014


Verča

4. května 2013 v 11:56 | Anča

Jméno : Veronika Pospíšilová
Věk : 16
Přítel :-
Sourozenci :-
O ní : Na koni jezdí asi tři roky. Tento rok jsem jí nabídla jestli by mi nepomáhala ve Stáji Kenvelo s dvěma konmi které už teď nestíhám. Když jsme se na všem dohodli odjela jsem na půl roku na studium do U.S.A musela se Verča o vše starat sama. Velmi si oblíbila klisničku Mystery a kupuje jí všechny potřebné věci je jako kdyby její. Já se starám o Blue Moona.
Majitelka : Anča

Anička

4. května 2013 v 10:55 | Anča |  Personál stáje Kenvelo

Jméno : Anna
Věk : 9
Sourozenci :-
O ní : Koně měla ráda již od narození. Její dědeček Jaroslav vlastnil stáj kde se chodila vozit na koních. Když ji bylo šest dostala na Vánoce svého prvního poníka - Matoni. S Matoni jsou nejlepší kamarádky do dnes. Dělají spolu přirozenou komunikaci, parkur, drezuru a někdy i trochu za Crossujou.
Majitelka : Anča

5. Bláznivá Challenge Fotografa

4. května 2013 v 9:30 | Anča |  Bláznivá Challenga Fotografa


Nejoblíbenější velikost koně

Tak bude to asi Tradi klisna hříbě. U nás jako normál Classic. Má takový rostomilý kukuč, ale dobře se fotí aji s Blue Moonem. Jinak pak se mi dobře fotí se všema Schleichama. Je to těžký rozhodovat se s čím se líp a s čím hůř fotí. Ale asi moje nej nej je Mystery.

Fotečka :

Tomáš

3. května 2013 v 21:49 | Anča |  Personál stáje Kenvelo

Jméno : Tomáš
Věk : 22
Přítelkyně : Aneta
Dítě :
Sourozenci : -
O něm : Má rád Western aji Anglii. Je to takový trochu blázínek. Obleče si na sebe westernové oblečení a jde skákat Anglii. Jeho koník Star Laight je teď nemocný kvůli listopadové příhodě kterou dá se říct zavinila Anička.
Majitelka : Anča


4. Bláznivá Challenge Fototgrafa

2. května 2013 v 20:54 | Anča |  Bláznivá Challenga Fotografa


Chod koně, který se mi nikdy napodaří zachytit reálně

Tak určitě asi pasoucí se koně a stojící. To mi prostě nejde. Pasoucí začnu fotit buď doma nebo když je sníh a stojící mají vždy divnej výraz. Jednou se díva někam ani nevím kam pak se tlemněj na mně. Ve vvolné přírodě je nelze jen tak vyfotit.

Důkaz že to nejde :

Pasoucí se :


Stojící :


3. Bláznivá Challenga Fotografa

2. května 2013 v 15:59 | Anča |  Bláznivá Challenga Fotografa


Chod koně se kterým se mi fotí nejlépe


Ten nevím jaký je to přímo chod řekla bych že krok nebo klus či cval fakt nevím a proto spíš napíšu o moldu. Nejlíp se mi fotí a mým miláčkem Alfonzem. Má super postoj. Dá se postavit na zadní a i na přední skákat i běhat doskok všechno.

Ukázková fotka :

http://img10.rajce.idnes.cz/d1003/8/8047/8047949_3a8b44690cd9aeee8f4898bf20647fcd/images/DSC02398.jpg?ver=0


2. Bláznivá Challenge Fotografa

2. května 2013 v 15:51 | Anča |  Bláznivá Challenga Fotografa

Měsíc, ve kterém nevyfotím žádnou pěknou fotku


Každý si asi řekne že zběratel nemá žádný měsíc ve kterém by nevyfotil ani jednu pěknou fotku ale já takový mám možná vám to bude připadat divné ale je to nejspíš březen nebo únor. Dáme ten únor, ale fakt nemyfotím totálně nic co by šlo normálně v klidu zveřejnit. A taky to nemám moc ráda, protože je hodně nepříznivé počasí. Bůď prší nebo neobvykle sem tam ještě zasněží všude bahno. Když svítí slunko začne kvést a to na mojí alergii nepůsoubí vůbec dobře.

Tady ukázková fotka že to fakt nejde :


Nekopíravat fotky články atd.