Prosinec 2012

Schleich klisny

31. prosince 2012 v 22:11 | Anča

MáničkaCarmen Carolina Petersen II.Good Luck

S-Justadream

Rozpis 1

31. prosince 2012 v 21:59 | Anča

Rozpis

31. prosince 2012 v 21:55 | Anča

Koně ve stáji Kenvelo

31. prosince 2012 v 21:32 | Anča


Novinky 17.

28. prosince 2012 v 7:48 | Anča |  Novinky
Ahoj tak po dlouhé době píšu. No tak jsem zjistila že u babičky jsem BH nenašla ani SCH a taky jsem zjistila že taťka už je moc starý na to aby ho zajímali nějaké výrobky na plastové koníky zvlášť moje výrobky. Jo a taky jsem zjistila že si vživotě nebudu moct koubit BH bo taťka říkal že nebudeme 500,- Kč vyhazovat za plastovou hračku. No ale stejně mi mamka slíbila že mi za čistou 2ju z AJ Classica a možná si potom koupím set ve kterém je Classic pony, jezdkyně (sice je to roztleskávačka ale to bych jí ušila něco jako rajtky a triko atd.) MW koník Arab a celý set stojí jenom 500,-Kč + poštovné to je asi 135 nebo 145. Jo a na to hlavní jsem málem zapomněla dneska jedu k Verčííí já se tak těším beru si boťáka a faterky.

Novinky 16.

17. prosince 2012 v 6:27 | Anča |  Novinky
Ahoj zrovna teď snídám včera jsem se dokopala k tomu že poprosím taťku aby mi půjčil zrcadlovku, samozřejmě že půjčil no tak jsem popadla Čelsího, bundu odložila jsem si prachy z bundy na poličku ke koním a zadíval se na mě Lovík tak jsem na něj hodila deku a frčela ven. Tam jsem nafotila 68 fotek a trvalo mi to 45 minut. Kluci jsou šíleně fotogeničtí. Přišla jsem domů umyla jsem je jarem od bláta a sněhu utřela dala na poličku a šla nahrát fotky na rajče. Potom jsem vyráběla dárek pro Karamella (pořád ho neště nemám hotový), pak asi okolo 16:00 jsem si hrála se stájí s poníkama, vytáhla jsem si foťák vyfotila fotku pak jsem jela s taťkou pryč. 3x jsme projeli kolem Nataliina05 domu. jsem taťku prosila že jestli zbyde čas tak se tam stavíme pro ten dárek. Ale nestihli bo jsme domů dorazili až po osmé hodině no a potom jsem šla fotit poníky.


Novinky 15.

15. prosince 2012 v 14:33 | Anča |  Novinky
Ahoj tak máme půlku stáje zpět. Musím vás sklamat závod o Zlaté Udidlo se tento rok konat nebude ale bude se konat na jaře o bronzové, v létě pohár Šampióna stáje, a na podzim opět zlaté udidlo. Dneska přijel Hippo, Blacky a Matoni. Je šílená škoda že tento rok nebudeme na Vánoce všichni spolu, půlka v ČR, 15 na veterinárním oddělení a zbytek v Británii na operačním oddělením. No nevím co k tomu říct no bohužel smůla no.

Belina

12. prosince 2012 v 18:15 | Anča |  Jiná zvířata

Jméno : Belina
Plemeno : Německý ovčák
O ní : Je to moc hodná holka, nerozdíl od její matky ta musí být pořád někde přivázaná protože by jinak utekla.
Připouštěna : -
Matka : Bulina
Otec : -

Novinky 14.

10. prosince 2012 v 13:43 | Anča |  Novinky
V sobotu možná jedu k Verči. Ještě pořát mi nepřišel koník od Mazla a momentálně dělám Vánoční dárek pro Natali05 a ještě budu muset udělat něco pro Verču mám to jenom pro ty s kterémy se znám osobně tak si tady nestěžujte že, je to nefér atd. Mám nachystané prachy pro Frisullku za set. Dneska jsem dostala asi 7 jedniček, ale bohužel z VV tak nic no.

A teď něco ze stáje:

Ahoj tady Eliška. Tak v naší stáji je zatím pouze 22 koní. Anča a její mamka jsou v Karlových Varech na licenci. Vzala si sebou Zora a Love Lika. Psala mi včera že byla venku se Zorem a to trdlo se nachladilo a má kašel, rýmu a tak trochu teplotu nojo trdlo. Já jim teďka trénuju Lorda a Vanessu a drezúru. A závod o zlaté udidlo se asi tento rok nebude pořádat no možná jo venku je sníh a koně maji nášlapy a tak možná bude dostih venku a parkůr drezúra a vodění v hale. Ale taťkovi se do toho moc nechce a sterejda Honza (pořadatel) má strach aby se koním nic nestalo no tak uvidíme co se bude dít, až přijede teta Radka a Ančou.

Novinky 13.

7. prosince 2012 v 6:24 | Anča |  Novinky
Ahoj tak areál bude, dneska jedu na koně a stěhujeme 2 koně z boxu do boxu to zad bude sranda. Koněčně mám baterky do foťáku co mi dal Mikuláš a asi dneska půjdu fotit ve sněhu. Vezmu pár koní a pak nafotím, ale asi ne, no nevím ze školy se budu snažit co nejrychleji. O víkendu mám v plánu nahrát fotky z mikuláše a opravit všechny stáje.

Čau Anča


Novinky 12.

6. prosince 2012 v 20:40 | Anča |  Novinky
Ahoj no tak dneska jsem si vydělala Zora, Love Like a Karamella + Hurvínky a Lady jsem čmajzla. Na Mikulše jsem já i sestr dostali 2 foťáky sice blbé ale aspoň něco ne? Dědovi už jsem jeho vrátila. Jinak CMko ještě nemám hotové asi dodělám o víkendu (to budu sama doma + babička a děda ale celý vrch jenom pro mně. Ve stáji se Mikuláš taky slavil fotky čekejte o víkendu na rejčeti a musím říct že na to že jsem ty kostýmy dělala celkem asi 20 minut tak se mi nejvíc povedl čert ale jaksím jsem mu poškrábala ocas le nejde to mocc vidět tak je to dobrý. Jinak ve světě SCH jsem si jela udělat licenci na parkůr a chov koní dělám si jí na Zorovi a Love Likovi. Love Like zase dneska dělal problémy při nastupování do přívěsu, ale nakonec jsme ho tam dotáhli.

Duležité : Mám na vás otázku mám si nechat areál nebo si udělat police a mit jenom stáj s 8 boxy a 3-4 jízdárny? Tak co hlasujte areál VZ. police.

Hlasujte do komentů se slovem police nebo areál.

Čau Anča


Novinky 11.

5. prosince 2012 v 6:24 | Anča |  Novinky
Ahoj no tak někteří už věsí včera jsem začala dělat CMko. Včera jsem mu sundala bývalé barvy (nekde je to nepovedlo), z měnila model na můj nejoblíbenější a udělala nádherný podstavec i taťka si to spletl s kusem hlíny moc jsem si na něm nechala záleže a maslím si že se vám taky bude moc líbil. Myslím že barvit ho budu asi trochu dléle než obyčejně už teď jsem na něm dělala 2 hodiny no doufám že ho nezkazím barvou.
Nekopíravat fotky články atd.